POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Wymiana szybki / wyświetlacza iPhone Serwis GSM

150,00 zł, Pszczyna

8 zdjęć
Witamy! Interesuje Cię naprawa smartfona od ręki? W zależności od modelu jesteśmy w stanie wykonać naprawe w 15 do 60 minut bez żadnych dopłat! Jeśli nie - możemy umówić się na dogodny termin aby właśnie wykonać naprawę od ręki. Pracujemy od poniedziałku do soboty, jednak jeśli potrzebujesz pomocy wieczorem lub w weekend - ZADZWOŃ - może będziemy w stanie Ci pomóc!

Nasz profesjonalny serwis świadczy usługi polegające na wymianie szybek, dotyków (digitizerów), wyświetlaczy, baterii, klapek, kamer, oczek aparatów, obudów, głośniczków, mikrofonów, gniazd ładowania itp. praktycznie we wszystkich modelach telefonów.

Wszystkie naprawy wykonujemy tak, aby telefon nie nosił żadnych śladów naprawy!

www.serwisszybek.com

W tym ogłoszeniu oferujemy wymianę szybki bądź wyświetlacza w telefonach Apple iPhone 4 4s 5 5s 5se 5c 6 6s 6 plus 7 plus 8 oraz wszystkich innych smartfonach profesjonalną fabryczną metodą OCA.

iPhone 7 Plus
- szybki: 349
- wyświetlacza: 399

iPhone 7
- szybki: 299
- wyświetlacza: 349

iPhone 6S Plus
- szybki: 249
- wyświetlacza: 299

iPhone 6S
- szybki: 219
- wyświetlacz oryg: 299
- wyświetlacz zamiennik jakość HQ: 239

iPhone 6
- szybki: 219
- wyświetlacz oryg: 299
- wyświetlacz zamiennik jakość HQ: 239

iPhone SE
- szybki: 169
- wyświetlacza: 199

iPhone 5S
- szybki: 169
- wyświetlacza: 199

iPhone 5 / 5C
- szybki: 169
- wyświetlacza: 199

iPhone 4G / 4S
- szybki: 149
- wyświetlacza: 189

www.serwisszybek.com

Telefon po naprawie jest jak fabryczny. Wyświetlacz z ORYGINALNĄ szybką sklejony jest metodą OCA w warunkach próżniowych (tak jak fabrycznie), a całość wklejona do telefonu na uszczelce. Dzięki temu nie musimy się obawiać o jakieś widoczne defekty na wyświetlaczu czy źle działający dotyk, bądź źle spasowany ekran z szybką. Ekran po naprawie jest jak nowy, nie posiada żadnej skazy. Na naprawę udzielamy 6 M-CY GWARANCJI!

PAMIĘTAJ! - UŻYTKOWANIE TELEFONU Z PĘKNIĘTĄ SZYBKĄ NIESIE ZA SOBĄ DUŻO WIĘKSZE RYZYKO USZKODZENIA WYŚWIETLACZA, CO WIĄŻE SIĘ Z BRAKIEM MOŻLIWOŚCI DALSZEGO KORZYSTANIA Z URZĄDZENIA ORAZ PODNOSI KOSZTY NAPRAWY - CZĘSTO PRZEKRACZAJĄC WARTOŚĆ TELEFONU! NIE RYZYKUJ - WYMIEN SZYBKĘ W SWOIM TELEFONIE JUŻ DZIŚ!

Aby wymiana szybki była możliwa, dotyk oraz ekran muszą działać prawidłowo.

Możliwość wysyłki urządzenia do nas - naprawimy go wtedy do 48h od otrzymania przesyłki i odeślemy za pobraniem - koszt odesłania telefonu pokrywamy my - ty płacisz tylko za wysyłkę telefonu do nas!

Oferujemy kompleksowe naprawy telefonów wszystkich marek:
- Samsung,
- LG,
- Apple - iPhone,
- Huawei,
- Sony,
- Xiaomi
- Lenovo,
- Alcatel,
- OnePlus,
- HTC,
- Honor,
- Motorola,
- Nokia Lumia

www.serwisszybek.com

Kontakt

Osoba prywatna
Tel. 697393143
Ilość wysłanych formularzy: 0