POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Już 1 marca koncert duetu Chłodno i Karola Ochodka

1 marca w Wake Parku w goczałkowickim uzdrowisku wystąpią Karol Ochodek, gitarzysta z Pszczyny oraz duet Chłodno. Start: godzina 19.00. Bilety: 20 zł.

Chłodno / Karol Ochodek
fot. materiały promocyjne


Karol Ochodek dzielił scenę z takimi wykonawcami jak Lao Che, Krzysztof Zalewski, Ania Rusowicz, Cree czy Miuosh, współtworzy zespół Koszau oraz występuje ze swoim autorskim programem w różnych konfiguracjach instrumentalnych. Muzyka, którą tworzy, podąża od bluesa, jazzu, folku i muzyki etnicznej do piosenki autorskiej.

Karol do bliskich mu Goczałkowic przyjedzie w solowym zestawieniu z gitarą, a jak sam stwierdza, taki układ okazuje się najbardziej dynamiczny i intensywny zarówno dla niego jak i dla odbiorcy. Teksty Karola, jego śpiew oraz gra na gitarze są dalece nietypowe. Nastawmy się zatem na wyjątkowo osobliwy i szczery wieczór.Chłodno to duet, który powstał na przełomie lata i jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój, który jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, nad którą obecnie pracują.

ar / pless.pl