- 7 czerwca 2026
[ZDJĘCIA] Silesia Vice Festival vol.3 nad zaporą w Łące!
Plaża, woda, otwarta przestrzeń i malowniczy zachód słońca stworzyły wyjątkowy klimat, którego nie sposób było odtworzyć w klubowych warunkach. Wydarzenie rozpoczęło się od spokojnego chilloutu w ciągu dnia, by wraz z upływem godzin płynnie przejść w pełną energii, nocną zabawę. W sobotę 6 czerwca bawiliśmy się na kolejnej edycji Silesia Vice Festival! Zobaczcie fotorelację!
O muzyczną oprawę zadbali: THE M, Skytech, DJ Kuba & Neitan, Matys, Skrzypa, Don Pablo oraz DJ Dziekan, którzy porwali uczestników do wspólnej zabawy. Główna scena była sercem festiwalu. To właśnie tam wystąpiły największe gwiazdy wydarzenia, a klubowa energia połączona z efektowną oprawą świetlną, wizualizacjami i doskonałym nagłośnieniem stworzyła niezapomnianą atmosferę.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się również letnia scena zlokalizowana tuż przy wodzie. Latino, dance i lekkie, wakacyjne brzmienia idealnie komponowały się z plażowym klimatem, zapewniając uczestnikom relaks i dobrą zabawę.
Miłośnicy mocniejszych gatunków muzycznych mogli bawić się w strefie Turbo Zajezdnia. Surowa, undergroundowa przestrzeń z charakterystycznymi autobusami stała się miejscem spotkań fanów hard techno, industrialu, raw oraz drum & bassu.
Na uczestników czekały także strefy chilloutu i relaksu, bogata oferta gastronomiczna oraz bary. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa beauty, gdzie można było skorzystać z usług barbera, wykonać piercing lub tatuaż. Goście korzystali również z podestu VIP z widokiem na główną scenę. Całe wydarzenie stworzyło doskonałą przestrzeń do spotkań, tańca i wspólnego spędzania czasu.
ar / pless.pl